İnsan Asansörleri

İnsan  asansörleri, binaların projelendirilmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan ve uygulama projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. 4 kişiden 21 kişiye kadar kapasiteye sahip yapılabilen insan asansörlerinin hızları, binanın yüksekliğine göre değişken bir şekilde 0,63 m/sn 'den 4 m/sn' ye kadar çıkar. Projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, güvenli bir şekilde kullanıma sunulur.

İnsan asansörlerinde, kullanım yerine göre konfor, kabin iç dekorasyonu ve hijyen önem taşımaktadır. Asansör kabinleri, kullanıcıların tercihlerine göre laminant, ahşap, paslanmaz, lamine cam gibi çeşitli materyaller ile dekore edilebilir. Gelişen teknoloji ile birlikte asansörler, otomatik kapılı, dokunmatik butonlu v.b. gibi farklı özelliklerde tasarlanarak şıklık ve görsellik açısından zenginlik sunabilmektedirler.

İnsan asansörleri konutlarda, işyerlerinde okul ,hastane , yurt gibi insan yoğunluğunun bulunduğu yerlerde kullanılır, bu tip asansörlerde en büyük beklenti konfor ve güvenliktir. katlar arasındaki insan trafiğini sağlandığı için bakım ve kontrolleri çok önemlidir. 

İmalat ve montajı uluslararası standartlara göre yapılması zorunlu olan asansörlerin aylık periyodik bakımları ve yıllık kontrolleri kesinlikle aksatılmamalıdır. Bu süreçlerin kanuni sorumlusunun bina yöneticileri olduğu unutulmamalıdır.

Toker Asansör olarak sektörde saygın bir şekilde , yetişmiş teknik personelimizle uzun yıllardır , kalitemizden ödün vermeden , güvenli bir şekilde asansör bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Güven Üretiyoruz.