Genel Müdürden

İş hayatıma metal sektöründe faaliyet gösteren aile şirketimiz Yusuf Metal San. Tic. Ltd. Şti.'de, satış ve pazarlama departmanında görev alarak başladım. Daha sonra 2003 yılında  elektrik  sektöründe  faaliyet gösteren bir firmada bilgi işlem müdürü, kalite - güvence müdürü, AR-GE müdürü, ve fabrika müdürü olarak görev aldım.

2006 yılında asansör sektörü ile proje mühendisi olarak tanıştım. 2 yıl bu görevi yürüttükten sonra, Eylül 2008 tarihinde İstanbul Pendik ilçesinde 30 m²'lik bir ofiste “ TOKER ASANSÖR ” adını verdiğim kendi şirketimi kurdum. Şuan İstanbul Sancaktepe ilçesinde 110 m²'lik kendi yerimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden itibaren kalite hedeflerinden taviz vermeyen firmamız, konusuyla ilgili “ CE, ISO 9001:2015 ve TS EN-13015 ” sertifikalar KİWA MEYER tarafından belgelendirilmiştir.

TOKER ASANSÖR” markasını öncelikle ülkemizde, daha sonra dünya çapında bilinir kılmak için; yerli ve milli bir marka kazandırma ve ülke ekonomisine katkı sunma yolunda iş birliği ve güç birliği projesi olan GETA projesine 8. iştirakçi olarak TOKER ASANSÖR yerini almıştır. GETA Asansörün kuruluş amacı, yerli asansör üretim ve montaj firmalarını tek bir çatı altında birleştirerek, oluşturulacak güç birliği ile yurtiçinde söz sahibi olmak, yurtdışına büyük ölçekli ihracat yapabilmek ve dünya markası olan yabancı firmalarla rekabet edebilme potansiyelini ortaya çıkarmak olarak belirtilmiştir.

TOKER ASANSÖR 2018 yılında GETA ASANSÖR'ün imalat ve doğrudan malzeme tedarik desteğini aldıktan sonra, dış ticaret departmanını kurarak ihracat hayatına başlamıştır. Kuzey Afrika, Ortadoğu, Gürcistan, Rusya, Ukrayna ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere, tüm dünyaya paket malzeme satışı, anahtar teslim asansör montajı ve teknik hizmet vermektedir.

TOKER ASANSÖR, müşterisinin istediği koşullarda, mevzuata uygun, her türlü insan, yük, hasta, servis, araç asansörleri ve hidrolik asansörlerin kurulumlarını gerçekleştirir. Montaj süreçleri firmamızın tüm birimlerinde proje aşamasından test ve tescil aşamasına kadar, deneyimli ve yetkili mühendisler tarafından denetlenerek uygulanmaktadır. Yeni bir asansörü TS EN 81/1-2-3 ve 81/20-50 standardına göre üretmekte ve CE işaretini iliştirmekteyiz. TOKER ASANSÖR, müşteri memnuniyetine temellendirilmiş, kurumsallaşma yolunda kendi çizgisinden ödün vermeden, en son teknoloji bilgilerini ve ürünlerini kullanarak hizmet sunmaktadır. İmalatını yaptığı tüm asansörlerin periyodik bakımları da kesintisiz olarak sürdürülmektedir.

Genel Müdür
SERKAN BİNGÖL
Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi

Güven Üretiyoruz.