Servis Asansörleri

Servis asansörleri, boyutları ve yapım şekli itibarıyla insanların giremeyeceği bir kabini olan sabit asansör tipleridir. Bu tip asansörler 50 kg 'dan 300 kg 'a kadar çeşitlendirilir. Genellikle restaurant, otel, banka, villa gibi yerlerde kullanılır. Hem karşı ağırlık ile çalışan hem de tambura sarmalı çalışan tipleri ile alternatifli çözümler sunar. 

Servis asansörleri çoğunlukla hazır yemek firmaları , mutfak ve yemekhanenin aynı katta olmadığı   restaurantların  mutfaklarında kullanıldığından dolayı mutfak asansörleri olarak da adlandırılırlar

Kabin ve kapı kaplaması olarak hijyenik olduğu için satine paslanmaz kullanılır. Talebe göre kabinin içine tabak, bardak vs. koyulacak raflar yapılabilir , birden fazla kapısı olabilir. Bu tip asansörlerde yerden tasarruf etmek için giyotin tip kapı kullanılır.(Merkezden aşağı ve yukarı doğru açılan iki panelli kapılardır.) .

Asansör montaj ve bakımları yetki belgesi olan firmalar tarafından yapılmalıdır. Güvenlik ön planda olduğu için aylık bakımlar ile yıllık kontroller kanunen yapılmalıdır. Bu süreçlerin kanuni sorumluluğu bina yöneticilerindedir.

Toker Asansör olarak sektörde saygın bir şekilde , yetişmiş teknik personelimizle uzun yıllardır , kalitemizden ödün vermeden , güvenli bir şekilde asansör bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. 

Logo Tasarımı

Güven Üretiyoruz.