Kalite Politikamız

  • Asansör sektöründeki tüm isteklere cevap verebilmek ve müşteri memnuniyeti için deneyimimizin ışığı altında, mevcut tüm personelimize sürekli eğitim desteği vererek yetiştirmek.
  • Müşterimize; TSE belgeli ulusal ve uluslararası standartlara uyan bir kurumla çalışmanın kolaylığını ve güvenini sunarak, kalitemizi ulusal ve uluslararası standartlara uyarak devam ettirmek.
  • Firmamızı sadece kendi tanıtımlarımızla değil; müşterilerimizin, birer temsilcilerimiz gibi bizleri tanıtması ve tanıdıkları dostlarına TOKER ASANSÖR' ü tavsiye edebilmelerini sağlamayı devam ettirmek.
  • Kaliteli üretimi daima ön planda tutmak ve sürekli olarak geliştirmek ve lider firma olmayı devam ettirmek.
  • Çevre şartlarına özen göstererek, işçi sağlığı ve iş güvenliğine azami özen gösteren firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

Takım çalışmasına inanan, dürüst ve dikkatli, çalışanlarını sürekli geliştiren, müşteri odaklı, dinamik ve yaratıcı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Dürüstlüğün ve müşteri odaklılığın temel alındığı, İnsanların güvenli ve kesintisiz asansör kullanımlarını sağlamak. Ar-Ge, üretim, satış ve mühendislik faaliyetlerini entegre ederek hem global gelişmelere hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

Değişime, teknolojiye, müşteri memnuniyetine ve iş güvenliğine azami derecede önem veren, asansör sektöründe yenilikleri önemseyen, müşterilerimiz, çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve iştirakçilerimiz için sürekli değer üreterek yurtiçi ve yurtdışında adını duyuran ve tercih edilen bir marka olmaktır.

Güven Üretiyoruz.