MÜHENDİSLİK VE PROJE HİZMETLERİ

Toker asansör olarak asansör imalat ve montaj hizmetlerinin bir parçası olan projelendirme ve mühendislik hizmetlerini de müşterilerimize sunmaktayız. Bünyemizdeki mühendis kadrosu ile asansörlerin anahtar teslimi süreçlerini projelendirmeden, resmi işlemlere kadar tüm aşamaları yönetmeliklere , mevzuatlara ve teknik doküman altyapısına uygun olarak tamamlamaktayız.

Mesleki tecrübemiz ışığında firmamız kuruluşundan bu yana asansör sektöründe uzman olan ekibimizle İstanbul ve çevresi başta olmak üzere, Türkiye'nin her yerinde Montaj, Modernizasyon, servis hizmetleri ve mühendislik hizmetlerini vermekteyiz.

Asansörlerimizde insanların kullanım emniyetini sağlamak , teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ,yenilikleri müşterilerimize sunmak , müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çözüm üretmek, kurumsal yapımızı oluştururken personelimizin eğitimine de özen göstermek başlıca ilkelerimizdir.

Güncel kalite standartlarını ve uluslararası teknolojileri yakından takip ederek ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi güvencesinde AB teknik mevzuatı  ve asansör direktifine uygun  faaliyet göstermekteyiz.

Misyon edindiğimiz kalite üvence standardı ile, projelendirme, montaj ve servis hizmeti kalitesiyle, Toker Asansör ekip olarak büyük başarılara imza atmaya devam edecektir.

Logo Tasarımı

Güven Üretiyoruz.